Čas na serveru 18:32:19

Jindřich Otipka
Ženský akt

Id: 325601

Ženský akt

  •  / Ženský akt / Jindřich Otipka

olej/karton, rozměr 59 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1460x

Vyvolávací cena: