Čas na serveru 06:39:59

Jindřich Příhoda
Vodníčci

Id: 89808

Vodníčci

  •  / Vodníčci / Jindřich Příhoda

olej/karton, rozměr 60 x 85 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1174x

Vyvolávací cena:

9 500