Čas na serveru 10:04:52

Jindřich Procházka
Jičínské náměstí

Id: 376

Jičínské náměstí

  •  / Jičínské náměstí / Jindřich Procházka

olej/překližka, rozměr malby 24 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1941, původní stav, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 3827x

Vyvolávací cena:

2 600