Čas na serveru 22:39:10

Jindřich Procházka
Na labském břehu

Id: 43202

Na labském břehu

  •  / Na labském břehu / Jindřich Procházka

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2399x

Vyvolávací cena:

9 000