Čas na serveru 00:12:51

Jindřich Procházka
Na labském břehu

Id: 43202

Na labském břehu

  •  / Na labském břehu / Jindřich Procházka

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1379x

Vyvolávací cena:

9 000