Čas na serveru 19:38:59

Jindřich Procházka
Na plácku za domem

Id: 113908

Na plácku za domem

  •  / Na plácku za domem / Jindřich Procházka

akvarel/lepenka, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2557x

Vyvolávací cena:
1 200

3 509