Čas na serveru 17:15:36

Jindřich Schenk
Pivoňky

Id: 225522

Pivoňky

  •  / Pivoňky / Jindřich Schenk
  •  / Pivoňky / Jindřich Schenk
  •  / Pivoňky / Jindřich Schenk

olej/plátno, rozměr 74 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený dekorativní rám

zobrazeno: 1914x

Vyvolávací cena:
1 800

11 700

Příhozy: 50