Čas na serveru 23:04:09

Jindřich Šimek
Jarní podvečer

Id: 556

Jarní podvečer

  •  / Jarní podvečer / Jindřich Šimek

olej/dřevěná deska, rozměr malby 35 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, zaskleno, původní dobrý stav

zobrazeno: 3461x

Vyvolávací cena:

6 000