Čas na serveru 23:58:49

Jindřich Šimek
Malostranský podvečer

Id: 586

Malostranský podvečer

  •  / Malostranský podvečer / Jindřich Šimek

olej/karton, rozměr malby 60 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, obraz ve výborném stavu, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 3657x

Vyvolávací cena:

5 555