Čas na serveru 06:19:14

Jindřich Šimek
Přeháňky

Id: 66701

Přeháňky

  •  / Přeháňky / Jindřich Šimek
  •  / Přeháňky / Jindřich Šimek
  •  / Přeháňky / Jindřich Šimek
  •  / Přeháňky / Jindřich Šimek

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1941, zaskleno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 4594x

Vyvolávací cena:

9 100