Čas na serveru 03:18:52

Jindřich Štyrský
Andělé

Id: 394403

Andělé

  •  / Andělé / Jindřich Štyrský
  •  / Andělé / Jindřich Štyrský
  •  / Andělé / Jindřich Štyrský

tuš/papír, viditelný rozměr 26,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3064x

Vyvolávací cena:

100 000

Příhozy: 98