Čas na serveru 00:38:21

Jindřich Štyrský
Balkon

Id: 60601

Balkon

  •  / Balkon / Jindřich Štyrský
  •  / Balkon / Jindřich Štyrský

akvarel/papír, velikost listu 18,3 x 7,7 cm, nesignováno, datováno vpravo nahoře 11/1925, zaskleno, rámováno, provenience: z majetku Toyen, posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Karlem Srpem, PhDr. Jiřím Machalickým, Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem CSc.

zobrazeno: 2334x

Vyvolávací cena:
20 000

42 000