Čas na serveru 07:49:56

Jindřich Štyrský
Bez názvu

Id: 67802

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Jindřich Štyrský

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 10,5 cm, signováno vpravo dole ŠTYRSKÝ ?, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1929x

Vyvolávací cena:

6 700