Čas na serveru 20:08:50

Jindřich Štyrský
Kompozice

Id: 339902

Kompozice

  •  / Kompozice / Jindřich Štyrský

kombinovaná technika/kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 25 cm, značeno a datováno 1930 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 8440x

Vyvolávací cena:

140 000

Příhozy: 80