Čas na serveru 09:34:15

Jindřich Štyrský
Konvolut dvou kreseb

Id: 60602

Konvolut dvou kreseb

  •  / Konvolut dvou kreseb / Jindřich Štyrský

1) Postava, kresba/papír, velikost tisku 11,5 x 5,5 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, pozůstalostní razítko Toyen; 2) Bez názvu, kresba/papír, velikost listu 11 x 16,5 cm, nesignováno, pozůstalostní razítko Toyen; provenience: z majetku Toyen, posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Karlem Srpem, PhDr. Jiřím Machalickým, Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem CSc.

zobrazeno: 2094x

Vyvolávací cena:
10 000

15 500