Čas na serveru 13:12:46

Jindřich Tomec
Na návsi

Id: 206404

Na návsi

  •  / Na návsi / Jindřich Tomec
  •  / Na návsi / Jindřich Tomec
  •  / Na návsi / Jindřich Tomec

olej/deska, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám

zobrazeno: 1953x

Vyvolávací cena:

12 500

Příhozy: 51