Čas na serveru 16:20:39

Jindřich Tomec
Na návsi

Id: 319805

Na návsi

  •  / Na návsi / Jindřich Tomec
  •  / Na návsi / Jindřich Tomec
  •  / Na návsi / Jindřich Tomec

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 33,5 cm, značeno, datováno s věnováním vpravo dole, malba lokálně poškozena tečkami v obloze, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1458x

Vyvolávací cena:

12 500