Čas na serveru 10:06:16

Jindřich Veselka
Zima v Pošumaví

Id: 113302

Zima v Pošumaví

  •  / Zima v Pošumaví / Jindřich Veselka

olej/plátno, rozměr 34 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1120x

Vyvolávací cena:
500