Čas na serveru 13:55:08

Jindřich Vlček
Jarní tání

Id: 1088

Jarní tání

  •  / Jarní tání / Jindřich Vlček

olej/plátno, rozměr 30 x 57 cm, signováno vlevo dole Vlček, datováno 1911, oděrky na rámu, čištěno

zobrazeno: 6802x

Vyvolávací cena:

9 500