Čas na serveru 00:43:15

Jindřich Vlček
Na letišti

Id: 2030

Na letišti

  •  / Na letišti / Jindřich Vlček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 1935, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2399x

Vyvolávací cena:

14.4.2015, 22:00:00

27.3.2015 22:24 1 500 Kč