Čas na serveru 21:47:58

Jindřich Vlček
Na letišti

Id: 2030

Na letišti

  •  / Na letišti / Jindřich Vlček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 1935, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2999x

Vyvolávací cena:

14.4.2015, 22:00:00

27.3.2015 22:24 1 500 Kč