Čas na serveru 07:54:36

Jindřich Wielgus
Kytice měsíčků

Id: 33802

Kytice měsíčků

  •  / Kytice měsíčků / Jindřich Wielgus

olej/plátno, rozměr 47 x 36 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1176x

Vyvolávací cena:

4 300