Čas na serveru 08:08:23

7 x dívka a růže pro štěstí

Id: 440801

7 x dívka a růže pro štěstí

  •  / 7 x dívka a růže pro štěstí / Jiří Anderle

lept/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 32 x 25 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1869x

Vyvolávací cena:

28 000