Čas na serveru 21:06:20

8 x dívka

Id: 27612

8 x dívka

  •  / 8 x dívka / Jiří Anderle
  •  / 8 x dívka / Jiří Anderle

varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 19,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, č. 1/1, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2681x

Vyvolávací cena:
3 200