Čas na serveru 07:16:18

ABC

Id: 440403

ABC

  •  / ABC / Jiří Anderle
  •  / ABC / Jiří Anderle
  •  / ABC / Jiří Anderle

lept/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 22,5 x 17,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 491x

Vyvolávací cena:

9 500