Čas na serveru 15:23:11

Abstrakce

Id: 1502401

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Jiří Anderle
  •  / Abstrakce / Jiří Anderle
  •  / Abstrakce / Jiří Anderle

kombinovaná technika/tužka/tuž/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno uprostřed dole, datováno 89, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2209x

Vyvolávací cena: