Čas na serveru 08:20:24

Andromeda a Medusa

Id: 53311

Andromeda a Medusa

  •  / Andromeda a Medusa / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 46,5 cm, signováno uprostřed dole, č. 11/70, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1937x

Vyvolávací cena: