Čas na serveru 16:27:49

Appassionáta

Id: 287202

Appassionáta

  •  / Appassionáta / Jiří Anderle

ručně kolorovaný lept/papír, rozměr listu 64,5 x 47,5 cm, značeno, datováno, popsáno, č. 1/1 vše ve spodní části, volně loženo nerámováno

zobrazeno: 3320x

Vyvolávací cena:

50 000

Účastníci: 22

Příhozy: 77