Čas na serveru 08:52:03

Appassionata

Id: 500603

Appassionata

  •  / Appassionata / Jiří Anderle

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 67,5 x 96 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno

zobrazeno: 717x

Vyvolávací cena:
15 000

18 000

2024,06-1,25,20,26,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu