Čas na serveru 04:11:45

Appassionata

Id: 500603

Appassionata

  •  / Appassionata / Jiří Anderle

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 67,5 x 96 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno

zobrazeno: 1349x

Vyvolávací cena:
15 000

22 000