Čas na serveru 19:57:46

Beatrice a Dante

Id: 207007

Beatrice a Dante

  •  / Beatrice a Dante / Jiří Anderle

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 36 x 51 cm, značeno, popsáno, číslováno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2855x

Vyvolávací cena:

21 000