Čas na serveru 08:52:57

Beatrice D este

Id: 343901

Beatrice D este

  •  / Beatrice D este / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, mírně poškozená pasparta, oděrky na rámu

zobrazeno: 2668x

Vyvolávací cena:

29 400