Čas na serveru 23:58:24

Benátčanka

Id: 353702

Benátčanka

  •  / Benátčanka / Jiří Anderle
  •  / Benátčanka / Jiří Anderle
  •  / Benátčanka / Jiří Anderle

lept/varianta s kresbou/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, značeno, popsáno, varianta 1/1 ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2267x

Vyvolávací cena:

40 000