Čas na serveru 04:04:37

Bez názvu

Id: 1090

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Jiří Anderle
  •  / Bez názvu / Jiří Anderle
  •  / Bez názvu / Jiří Anderle

litografie/papír, č. 112/150, rozměr tisku 26,5 x 18,5 cm, signováno uprostřed dole tužkou Anderle, zaskleno, rámováno, dobrý původní stav, z pozůstalosti Josefa Kemra

zobrazeno: 2124x

Vyvolávací cena:

4 700