Čas na serveru 06:00:40

Bez názvu

Id: 240306

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Jiří Anderle
  •  / Bez názvu / Jiří Anderle
  •  / Bez názvu / Jiří Anderle
  •  / Bez názvu / Jiří Anderle

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 69,5 x 52 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, pospáno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1616x

Vyvolávací cena:
3 200

8 700