Čas na serveru 16:18:15

Bez názvu

Id: 240414

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Jiří Anderle
  •  / Bez názvu / Jiří Anderle

kombinovaná technika/akvarel/kresba/ruční papír, rozměr listu 57,5 x 41 cm, značeno s datací a věnováním ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1394x

Vyvolávací cena:

35 000