Čas na serveru 09:20:50

Bez názvu

Id: 305806

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Jiří Anderle
  •  / Bez názvu / Jiří Anderle
  •  / Bez názvu / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 68,5 x 53,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, pod sklem značně znečištěno

zobrazeno: 1082x

Vyvolávací cena:

18 611