Čas na serveru 08:17:31

Bez názvu

Id: 359104

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Jiří Anderle
  •  / Bez názvu / Jiří Anderle
  •  / Bez názvu / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 38 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1560x

Vyvolávací cena:

8 000