Čas na serveru 07:50:10

Botticelli a Simonetta

Id: 298904

Botticelli a Simonetta

  •  / Botticelli a Simonetta / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 70 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3056x

Vyvolávací cena:

48 000

Příhozy: 60