Čas na serveru 11:12:03

Botticelli a Simonetta

Id: 298904

Botticelli a Simonetta

  •  / Botticelli a Simonetta / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 70 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1131x

Vyvolávací cena:

28 000

2021,04-1,26,19,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu