Čas na serveru 01:51:07

Capriccio VI (Venuše podle Rubense)

Id: 456002

  •  / Capriccio VI (Venuše podle Rubense) / Jiří Anderle

lept/papír, rozměr 53 x 35 cm, značeno, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4510x

Vyvolávací cena:

21 000