Čas na serveru 17:22:35

Comme il faut no.1

Id: 246001

Comme il faut no.1

  •  / Comme il faut no.1 / Jiří Anderle

lept/papír, rozměr tisku 48 x 62,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, po obvodu tisku hnědé tečky, zaskleno, poškozený rám,po

zobrazeno: 2523x

Vyvolávací cena:

7 500