Čas na serveru 07:36:13

Pocta Jiřímu Šalamounovi

Id: 406905

Pocta Jiřímu Šalamounovi

  •  / Pocta Jiřímu Šalamounovi / Jiří Anderle

kombinovaná technika, ručně kolorovaný lept/suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 54 x 36 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4682x

Vyvolávací cena:

22 000

Účastníci: 18