Čas na serveru 06:38:48

Čtvero ročních dob

Id: 101901

Čtvero ročních dob

  •  / Čtvero ročních dob / Jiří Anderle

kolorovaná litografie/ruční papír, velikost listu 95 x 65 cm, nesignováno, popis ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3363x

Vyvolávací cena:

16 000