Čas na serveru 04:48:14

Čtyři roční období

Id: 334103

Čtyři roční období

  •  / Čtyři roční období / Jiří Anderle

kombinovaná technika/koláž/tmel/barevné tuše/pastel/dřevěná deska, rozměr 99 x 71 cm, značeno a datováno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu

zobrazeno: 3310x

Vyvolávací cena:

62 000