Čas na serveru 20:04:29

Daidalos a Ikaros

Id: 101704

Daidalos a Ikaros

  •  / Daidalos a Ikaros / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 54 x 37,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1988, vlevo dole popis a č. 1/1, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2487x

Vyvolávací cena:
2 800

12 503