Čas na serveru 02:58:52

Dialog

Id: 294204

Dialog

  •  / Dialog / Jiří Anderle
  •  / Dialog / Jiří Anderle
  •  / Dialog / Jiří Anderle

lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části včetně věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 106x

Vyvolávací cena:

2 100

2021,03-1,22,19,41,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu