Čas na serveru 14:52:06

Dialog

Id: 294204

Dialog

  •  / Dialog / Jiří Anderle
  •  / Dialog / Jiří Anderle
  •  / Dialog / Jiří Anderle

lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části včetně věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2136x

Vyvolávací cena:

11 200