Čas na serveru 13:18:18

Divertimento

Id: 359702

Divertimento

  •  / Divertimento / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 36 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2365x

Vyvolávací cena:

17 500