Čas na serveru 16:51:02

Dívka s lilií

Id: 447101

Dívka s lilií

  •  / Dívka s lilií / Jiří Anderle

suchá jehla/mezzotinta/papír, fotografie v levém dolním rohu, rozměr ve výřezu 69 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, popsáno na zadní straně, drobné oděrky na rámu, z cyklu Portrét v průběhu času

zobrazeno: 1157x

Vyvolávací cena:

24 500