Čas na serveru 17:17:52

Dívka s lilií

Id: 2189

Dívka s lilií

  •  / Dívka s lilií / Jiří Anderle

lept/mezzotinta/nalepená fotografie, č. 85/100, rozměr ve výřezu 70 x 53,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen posudek PhDr. Jaroslava Pelikána

zobrazeno: 2047x

Vyvolávací cena:

7 100