Čas na serveru 15:53:30

Dívka s loutnou

Id: 231001

Dívka s loutnou

  •  / Dívka s loutnou / Jiří Anderle

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 70 x 54 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, rámováno,po

zobrazeno: 1709x

Vyvolávací cena:

17 500