Čas na serveru 03:49:22

Donna Simonetta Vespucci

Id: 508701

Donna Simonetta Vespucci

  •  / Donna Simonetta Vespucci / Jiří Anderle

suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr ve výřezu 55 x 38,5 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno

zobrazeno: 1818x

Vyvolávací cena:

25 000