Čas na serveru 07:46:31

Donna Simonetta Vespucci

Id: 508701

Donna Simonetta Vespucci

  •  / Donna Simonetta Vespucci / Jiří Anderle

suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr ve výřezu 55 x 38,5 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno

zobrazeno: 866x

Vyvolávací cena:

16 000

2024,06-1,24,20,43,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu