Čas na serveru 08:48:18

Dva motýli a dívka

Id: 464201

Dva motýli a dívka

  •  / Dva motýli a dívka / Jiří Anderle

lept/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5287x

Vyvolávací cena:

21 000

Účastníci: 18