Čas na serveru 23:48:46

Džbán

Id: 386102

Džbán

  •  / Džbán / Jiří Anderle
  •  / Džbán / Jiří Anderle
  •  / Džbán / Jiří Anderle

lept/pastel/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 35 x 25 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1981x

Vyvolávací cena:

33 000